file:///C:/Users/90530/Downloads/google3748ff7ffb926725.html
top of page

Yaşamda ki Değerlerimiz nedir? Ben kimim? Nereye gidiyorum? Nelerle varım? Vizyonum ne? 

Güncelleme tarihi: 3 Eki 2020


Çok fazla şey var konuşacak, fırsat buldukça burada paylaşacağım sizlerle, birde sizlerden geri dönüş bekleyeceğim neler olmaya başladı hayatınızda? 

Neleri anlamlı kıldı yaşamınız, nelerden vazgeçti?

Uzun yıllar kurumsal hayatta bulunmuş, bir beyaz yakalı olarak ,işte tamda yaşadığım ne varsa ,sorgularken, bir arkadaşım için tavsiye verdiğim Koçluk ile 2016 yılında tanıştım.

Kendimle ilgili keşfetmelerin olduğu, kendime sorular sorduğum, aldığım

 cevaplarla yüzleştiğim ,potansiyelimi keşfetmemi sağlayan, performansımı yükselten, yaşam amacımı sorguladığım bir süreçle başladım bu yolculuğa.

Koçluk hayatıma girdikten sonra, eylem adımlarım farklılaşmaya, daha net kararlar almaya ve aldığım bu kararları hayata geçirme cesaretiyle, değerlerimi yaşayacak ve yaşatacak bir yaşama kollarımı açarak, önüme kaderin ve seçimlerimin, getirdiği fırsatlarla, yepyeni, kimine göre radikal, kimine göre çok zor olan bir kararla, kurumsal hayatımı, yıllarımı verdiğim bir yolculuğu sonlandırdım. 

Profesyonel bir koç olarak yaşamıma devam etme, eğitmen olma kararımla, yolda öğrendiklerimi, tecrübe ve birikimlerimi paylaşma yolunda bambaşka harika insanlar tanıyarak, değerlerimi yaşayarak, olma halime en yakın, özgür, özgün, ruhu ve kalbi coşkuyla yolculuğuma devam ediyorum. 

Koçluk benim için nefes almak gibi ,her nefes başka bir nefese açılan kapı,

her yutkunma, bulduğum çözümlerin kabulüyle bir diğerine sebep...

Koçluk kendi uhdesinde, bir yolculuk hali. Bir koç olarak müşterilerimin (danışanlarımın) bu yolda, tam ve bütün olduğunu bilerek, yargılamadan, tavsiye vermeden, getirdikleri konulara merakla, onlara güçlü sorular sorarak ve koçluk araçları ile yanlarında olarak, performanslarını keşfetmeleri, potansiyellerinden, mevcutta bulunan parazitlerini farkederek, çıkartmalarına, çözüm yollarını bulmalarına, karar almalarına, olma hallerine ışık tutuyorum.